♥Cvičení♥

Cyklistika

26. července 2009 v 23:00 | ♥Ninuš♥
Jednou z největších výhod cyklistiky je to, že s ježděním lze začít v jakémkoli věku. Cyklistika je vhodná i pro lidi, kteří již mají nějaké zdravotní problémy a potřebují si zlepšit svoji kondici a ochablé svaly. Šetří totiž takzvané velké klouby - zejména kolena a kyčle a je pro člověka hned po chůzi nejpřirozenějším pohybem.

Cviky na zadek :)

26. července 2009 v 21:00 | ♥Ninuš♥
Zadeček patří často mezi "kritické" partie ženského těla. Pokud s ním nejste spokojená, měla by jste ho pořádně procvičit a ukázat mu, kdo je tady pánem (tedy paní). K této lekci si vezmeme na pomoc nejznámnější cviky na zadek a dáme mu pořadně zabrat.

Leg-press

Patří mezi nejúčinnější cviky na zadek, kterým svůj zadeček patřičně usadíte!. Už z názvu je patrné, že tento cvik je určen pro nohy. Avšak stačí si zapamatovat, že když budete mít šlapky celou délkou na podložce, procvičíte zejména hýžďové svalstvo, a o to nám přece jde. Dávejte si ale pozor, ať to nepřeženete! Kdysi, když jsem tento cvik prováděl poprvé, jsem následky cítil skoro několik dní… Na tento cvik je zapotřebí se projít do fitness centra, takže velké většině z vás jsem asi nepomohl. Podíváme se tedy na další, použitelnější cviky na zadek.

O pohybu

26. července 2009 v 19:00 | ♥Ninuš♥
Určitě to znáš - podívala ses na sebe v zrcadle a se svým vzhledem jsi nebyla příliš spokojená. Zloňských plavek ti všudemožně vylézaly přes zimu nabrané tukové zásoby, s čímž jsi se rozhodla rychle něco udělat. Nasoukala ses do kraťasů a obula sis botasky a vyrazila jsi běhat do parku. Ale jaký byl tvůj údiv, když jsi už po deseti minutách byla schvácená, jakoby jsi oběhla celou Evropu natřikrát. Další týden ses pak vzpamatovávala z bolesti svalstva a z tvých předsevzetí nezůstalo nic… Co z toho vyplývá? Sama si uvědom, nakolik jsi fyzicky zdatná a nepočítej s tím, že po hodině divokého tance v obýváku, při němž shodíš tři keramické vázy po babičce, shodíš rovnou deset kilo a na půl roku budeš mít zase klid! Chce to vytrvalost! Tady se teď dočteš vše potřebné pro to, aby jsi mohla rovnou začít a měla z toho dobrý pocit!


Superpevné bříško 3 :)

26. července 2009 v 11:00 | ♥Ninuš♥


Cvikem posilujeme šikmé břišní svalstvo a svaly nohou.

Superpevné bříško 2 :)

26. července 2009 v 7:00 | ♥Ninuš♥

Cviky na břicho

Cvikem posilujeme břišní svaly a svaly hýžďové.

Superpevné bříško :)

26. července 2009 v 5:00 | ♥Ninuš♥
Procvičujete břišní svaly každý den, ale výsledek žádný? Pak je třeba cviky obměnit. připravili jsme pro vás sérii méně známých, ale o to více účinných cviků na tuto partii. Pokud budete cvičit pravidelně a poctivě, budete se moct ještě toto léto pochlubit!

Posilování - celé tělo

22. července 2009 v 19:00 | ♥Ninuš♥
Možná je vaše váha v normě, ale trápí vás pouze některá z partií těla. Povadlé paže, faldíky na bříšku, příliš buclaté tváře nebo nevzhledná celulitida na zadečku...

Všechno tohle jsou problémy, které dokáží znepříjemnit život častokrát více než pár kilo nadvá­hy. Nezoufejte! Přinášíme vám rychlou pomoc v podobě účinných cviků. Vyberte si ty, které jsou určené právě na vaši problémovou partii.

Posilování - boky

22. července 2009 v 17:00 | ♥Ninuš♥
Cvik na boky 1
Lehněte si na pravý bok, nohy nechte v jedné přímce s tělem. Pravou rukou se zapřete o zem.
Zvedněte boky několik centimetrů nad podložku. Zatněte břišní svaly a vysuňte pánev nahoru, jak nejvíc můžete. V této pozici vydržte několik sekund a poté se pomalu vraťte do výchozí pozice.
Cvik na boky 2
Postavte se, nohy rozkročte víc než na šířku ramen a ruce zapřete o boky a pomalu přeneste váhu na pravou nohu. Pravou patu tlačte k zemi a nohu pomalu narovnávejte, až se vrátíte do původní pozice.

Posilování - břicho

22. července 2009 v 13:00 | ♥Ninuš♥
Cvik 1 - Zkracovačky
Sedneme si na zem, nohy položíme na lavici tak, aby svíraly pravý úhel. Ruce složíme za hlavu nebo na hrudník. Pomalu a postupně se sbalujeme. Zvedáme hlavu, ramena a lopatky, ale bederní oblast páteře zůstává přilepena k podlaze. V této pozici vydržíme 1 až 3 vteřiny a vracíme se zpět do výchozí polohy.

V tomto cviku se snažte udělat vysoké počty opakování až do pořádného pálení, ale kvůli procítění pohybu udržujte striktní formu.

Posilování - zadek

22. července 2009 v 11:00 | ♥Ninuš♥
Cvik na zadek 1
Lehneme si na levý bok a hlavu opřeme o levou ruku. Zvedneme ze země obě narovnané nohy.
Pravou nohu podržíme ve vzduchu a levou kmitáme nahoru a dolu.
Cvičíme dokud neucítíte pálení, poté nohy vystřídejte.

Posilujte břicho!

22. července 2009 v 7:00 | ♥Ninuš♥

1. cvik: Leh - sed

Přínos:
Příprava na posilování břišních svalů a srovnání postavení páteře. Posílení břišních svalů a svalů dolních končetin.

Výchozí poloha:
Sedněte si a roznožte nohy v pokrčení. Chodidla spojte k sobě a předpažte. Záda jsou rovná, hlava v prodloužení páteře.

Konečná poloha:
Stahem břišních a hýžďových svalů podsaďte pánev, zaoblete páteř do mírného náklonu, pokládejte bedra a hrudní část páteře na zem. Paže zůstávají v předpažení. Pohyb veďte s výdechem a s nádechem se opět vraťte do výchozí pozice.

Na co si dát pozor:
Pokud by Vás bolely nohy v kyčlích posuňte nohy vpřed. Snažte se ale, aby nebyly zcela napnuté.

Počet opakování:
Začátečníci: 5 pomalých opakování ve třech sériích - pohyb veďte rychlostí svého dechu. Mezi sériemi si odpočiňte a hlubokým dýcháním uvolněte.

Pokročilí: 10 pomalých opakování ve čtyřech sériích. Mezi sériemi si odpočiňte a hlubokým dýcháním uvolněte.

Cviky na krásné břicho :o)

22. července 2009 v 5:00 | ♥Ninuš♥

Pár cviku na krásné břicho xD

Jak zhubnout břicho, nohy..

21. července 2009 v 23:00 | ♥Ninuš♥
Pár rad při hubnutí břicha, boků, pasu a stehen.

Posilovna

18. července 2009 v 17:00 | ♥Ninuš♥
Jestli se chystáte do posilovny poprvé, určitě se vám budou hodit rady, o které se s námi podělil Michal Uzel, vedoucí fitness centra v AQUAPALACE PRAHA.

Pokud jdu do posilovny poprvé, na co bych se měl připravit?

Začátečník by se měl připravit na to, že řada pohybů, cviků a strojů pro něj bude dosud neznámou. Není třeba se ničeho obávat, ale mít na vědomí, že nechat si poradit od zkušeného je k nezaplacení. Doporučuji před návštěvou fitness centra pročíst nějaké odborné články ohledně posilování. Pro začátečníka bude velkým přínosem základní znalost lidského těla (základní svalové skupiny a jejich práce). Návštěvník našeho fitness centra není omezen pouze cvičením v posilovně, ale má na výběr z několika skupinových cvičení - spinning, pilates, aerobic a mnohé další.

pro pevné bříško

17. července 2009 v 23:00 | ♥Ninuš♥
Břišní svaly jsou ploché široké svaly, které se nachází mezi dolním obvodem hrudníku a horním okrajem pánve. Podílí se na tvorbě břišní stěny, dýchání, kinetiky páteře a tvorbě břišního lisu. Pouhým cvičením se vám břicho nezeštíhlí, kdo chce mít vyrýsované břišní svaly, musí nejprve shodit tuk, který je zakrývá. Břišní svaly můžete mít díky cvičení pevné, ale pokud budete mít nadváhu, případně pneumatiku kolem břicha, budou pod tukem schované a nepůjdou vidět. Pokud máte tedy nějaké to kilo navíc, nezapomeňte zařadit nejméně 3x týdně po 40 minutách do vašeho programu aerobní aktivitu- běh, kolo, rotoped, stepper, orbitrek apod., tak, abyste spálili kalorie a samozřejmě se stravujte dietně.

pro pevný zadek

17. července 2009 v 21:00 | ♥Ninuš♥
Zadek a hýždě patří mezi problémové partie ženského těla. Pro krásně tvarované pozadí stačí, když budeš dvakrát týdně opakovat sérií tří cviků. Tato sestava namáhá hýžďové svaly ze tří různých úhlů, proto dochází k ideálnímu zpevňování.…

Cviky na zadeček :)

15. července 2009 v 12:18
Zadeček patří často mezi "kritické" partie ženského těla. Pokud s ním nejste spokojená, měla by jste ho pořádně procvičit a ukázat mu, kdo je tady pánem (tedy paní). K této lekci si vezmeme na pomoc nejznámnější cviky na zadek a dáme mu pořadně zabrat.

Leg-press

Patří mezi nejúčinnější cviky na zadek, kterým svůj zadeček patřičně usadíte!. Už z názvu je patrné, že tento cvik je určen pro nohy. Avšak stačí si zapamatovat, že když budete mít šlapky celou délkou na podložce, procvičíte zejména hýžďové svalstvo, a o to nám přece jde. Dávejte si ale pozor, ať to nepřeženete! Kdysi, když jsem tento cvik prováděl poprvé, jsem následky cítil skoro několik dní… Na tento cvik je zapotřebí se projít do fitness centra, takže velké většině z vás jsem asi nepomohl. Podíváme se tedy na další, použitelnější cviky na zadek.

10 top sportů pro hubnutí!!!!

7. července 2009 v 15:58 | ♥Ninuš♥
Jízda na kole
Kalorie: Podle vaąí váhy a intenzity jízdy na kole a vzdálenosti, kterou ujedete, jich spálíte průměrně 680 za hodinu.
Jízda na kole posiluje předevąím spodní část těla. Nezatěľuje klouby a ąlachy, je velmi ąetrná k celému pohybovému aparátu. Na rozdíl od běhu bezesporu zvládnete na kole jezdit i deląí dobu neľ jen tři čtvrtě hodiny. Tím zvýąíte účinky hubnutí.
Mýtus: Kdyľ budu jezdit často, narostou mi z jeľdění na kole velká stehna.
Ale ne: ®eny nemají k nárůstu velkých svalů fyziologické dispozice (najdou se samozřejmě výjimky). Jde o mylný klam, kdy se vám po jízdě na kole svaly na dolních končetinách zpevňují, takľe se můľete domnívat, ľe je máte větąí. Pokud se na kolo dostanete třikrát týdně, nic podobného vám nehrozí.

Břišní svaly

27. června 2009 v 12:41 | ♥Ninuš♥
Břišní svaly patří ke skupině svalů s velkou tendencí ochabovat. Proto je dobré je pravidelně procvičovat. Existuje nespočet variant cviků. My si ukážeme sérii 3 cviků. Každý protáhne jednu partii - šikmé svaly, přímé svaly břišní a spodní část břicha. Cvičení nevyžaduje žádné pomůcky a zabere minimum času ...
 
 

Reklama