Jak zhubnout břicho, nohy..

21. července 2009 v 23:00 | ♥Ninuš♥ |  ♥Cvičení♥
Pár rad při hubnutí břicha, boků, pasu a stehen.

Jak zhubnout břicho? Pokud chcete zhubnout břicho, měli byste pamatovat na to, že s konzumací tučného vepřového masa se Vám to niky nepodaří. Hlavním předpokladem pro zhubnutí břicha jsou samozřejmě dobře zvolené cviky na hubnutí břicha. Největší efekt pro posilování břišních svalů má obyčejné cvičení, kdy ležíte na zádech a nohama pohybujete jako když jedete na kole. Tímto způsobem svaly pracují až o 250 procent více než při sed lehu. Dále se osvědčilo cvičení, při kterém lokty máte na vyvýšené podložce, chodidla nad zemí a kolena přitahujete k hrudníku. Při tomto cvičení svaly pracují až o 212 procent více. Jiným, efektivním cvičením je posilování s větším míčem. Pro cviky na hubnutí břicha tedy není potřeba drahých strojů, vystačíte si s vlastním tělem, popř.míčem, který má doma většina lidí, a pokud ne, není to velká investice. Cvičení zlepšuje fyzickou kondici a navíc podporuje imunitní systém, posiluje svaly a mj.také zlepšuje krevní oběh. A jako takový bonus lze považovat to, že se člověk cítí mnohem lépe.
Jak zhubnout boky? Vyzkoušenou a opravdu účinnou metodou je cvičení tzv. kalanetika. Cviky najdete ve stejnojmenné knize, kterou napsala Callan Pinckneyová. Velmi účinné je také obyčejné běhání. Dobré je minimálně třikrát týdně hodinu si zaběhat. Pro podboru hubnutí jen v této určité partii je také dobrý L-Carnitin, příp. zeštíhlující krém Corectia. Účinné jsou kromě cvičení i masáže na těchto partiích.
Jak zhunout v pase? Opět je důležitým faktorem zdravá výživa. Existují cviky také pro tuto partii. Pro zhubnutí v pase je nejúčinnější posilování na cvičebních strojích v posilovně.
Cviky na hubnutí stehen patří mezi nejvyhledávanější cviky v populaci obézních lidí. Mezi hlavní a nejlepší cviky patří sed-lehy. Průměrně se doporučují 4 série po 20 opakováních. Samozřejmě čím rychleji a čím více opakování v sérii,tím více se požadovaná partie tvaruje. Opět lze navštívit posilovnu, kde mají speciální cvičební stroje pro posilování těchto partií. Pro doma si můžete pořídit obyčejný stepper, který rovněž patří mezi nejúčinnější cviky na hubnutí stehen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama